A. MASZYNY BUDOWLANE

Wynajem maszyn i narzędzi budowlanych

 • A 1. Agregaty prądotwórcze

  Agregaty prądotwórcze poprzez swoją pracę wytwarzają prąd, dzięki któremu możemy korzystać z urządzeń elektrycznych, które podłączymy do agregatu.W ofercie posiadamy agregaty prądotwórcze firmy HONDA , SDMO i WACKER o mocach od 1 kW do 7 kW . 

 • A 2.Betoniarki , mieszadła

  Betoniarki przeznaczone są do produkcji różnego rodzaju mieszanek o konsystencji ciekłej lub półciekłej. W ofercie posiadamy Betoniarki firmy DEFRO o pojemności użytecznej od 80 - 130 dcm3 . 

 • A 3.Brukarstwo

  Brukarstwo związane jest z wszystkimi maszynami i akcesoriami dotyczącymi kostki brukowej. W ofercie posiadamy różnego rodzaju uchwyty do krawężników, gilotynę do POZ-BRUKu, przecinarkę stolikową firmy CEDIMA oraz szczotkę zamulającą OPTIMAS o mocy 4kW.

 • A 4.Buławy (wibratory pogrążalne)

  Buławy wibracyjne służą do zagęszczenia mieszanki betonowej. Poprzez wibracje, wypierają z mieszanki pęcherzyki powietrza. W ofercie posiadamy buławy (wibratory pogrążalne) elektryczne marki WACKER i spalinowe marki ZIPPER .

 • A 5.Drabiny

  Posiadamy dwie drabiny firmy FARAONE (trzyczęściowe) o zasięgu 12m wysokości.

 • A 6.Frezarki i szlifierki do posadzek, betonu, asfaltu

  Frezarka do betonu służy do zdzierania wierzchnej części posadzki betonowej w celu usunięcia nierówności lub zdarcia starej warstwy kleju, farby.  Szlifierki natomiast przeznaczone są do wyrównania małych nierówności na posadzce lub zeszlifowania pozostałości po klejach, farbach.

  Do frezarki jest możliwość podłączenia odkurzacza, dzięki czemu praca odbywa się bezpyłowo. 

 • A 7.Gientarki , prasy , gilotyny , prostowarki

  Giętarki służą do gięcia, kształtowania rur stalowych, miedzianych i wielowarstwowych. Posiadamy w ofercie giętarke hydrauliczną firmy REMS. 

  Praska hydrauliczna służy do zaciskania końcówek przewodów elektrycznych. W ofercie mamy ręczną zaciskarkę hydrauliczną.

 • A 8.Groszkownice , młotki igłowe

  Młotki igłowe służą głównie do usuwania zgorzeliny i odprysków spawalniczych. Dodatkowo można ich używać aby pozbyć się rdzy, starej farby czy różnych nalotów.

 • A 9.Kompresory

  Kompresory korzystając ze sprężonego powietrza służą do napompowywania kół, piłek, dentek. Dodatkowo mogą posłużyć przy pracach malarskich - malowanie ciśnieniowe.

 • A10.Listwy wibracyjne (pływające)

  Listwy wibracyjne służą do wyrównywania powierzchni betonowych i zgarniania nadmiaru wylewki. W prosty sposób można ściągnąć nadmiar betonu z szyn kierunkowych.

  W ofercie posiadamy napędy listw wibracyjnych firm Belle oraz Wacker.

 • A11.Ładowarki przegubowe

 • A12.Maszyny sprzątające

  Zamiatarki służą do czyszczenia nawierchni z kurzu, pyłów i piasku. Oprócz tego zbierają również liście oraz drobne śmieci i znacznie przyspieszają prace porządkowe. W swojej ofercie posiadamy 2 zamiatarki firmy KARCHER oraz zamiatarkę TIELBURGER.

 • A14.Minikoparki

  Minikoparki dzięki swoim mniejszym gabarytom doskonale nadają się do prac w trudno dostępnych, wąskich miejscach. Dodatkowo dzięki napędowi gąsienicowemu bezproblemowo poruszają się po grząskim gruncie.

  W ofercie posiadamy minikoparki marki Terex TC10, Yanmar B17, SV17  i  B22

   

 • A15.Miniładowarki

  Miniładowarki to maszyny bardzo przydatne podczas wszelkiego rodzaju prac wyburzeniowych w trudno dostępnych miejscach. Dzięki swoim małym wymiarom potrafią zmieścić się w ciasne bramy i wjazdy. Posiadamy w swojej ofercie miniładowarki firmy Bobcat.

 • A15.Młoty do kucia

  Młoty służą do kucia betonu, w kamieniu, skuwania posadzek czy przebijania ścian. Dzięki kilku rozmiarom i różnej mocy posiadamy młoty do zarówno lekkiej i ciężkiej pracy.

  W ofercie posiadamy młoty elektryczne i hydrauliczne takich marek jak Hilti, Wacker , Makita .

 • A16.Myjki ciśnieniowe

  Myjki ciśnieniowe służą do mycia powierzchni, maszyn budowlnaych czy rolniczych. Ciśnienie robocze 160bar pozwala na czyszczenie silnych zabrudzeń z dużą ilością błota.

  W ofercie posiadamy myjki firmy KARCHER o różnej wielkości i mocy.

 • A17.Nagrzewnice , wentylatory

  Nagrzewnice służą do ogrzania większych lub mniejszych pomieszczeń w zależności od swojego rozmiaru i mocy. W ofercie posiadamy nagrzewnice firmy Master , Wilms oraz Power Tec .

 • A19.Odkurzacze

  Odkurzacze mogą być wykorzystywane zarówno jako pojedyncze urządzenie lub jako zestaw z np. frezarką do betonu, szlifierką do ścian, dzięki czemu można pracować bezpyło. W ofercie posiadamy profesjonalne odkurzacze firmy Karcher i Bosch .

   

 • A21.Opalarki , zgrzewarki

  Opalarka przydaje się do wielu prac domowych i warsztatowych. Można dzięki niej usuwać powłokę lakierniczą, naklejki lub wykorzystać podczas lutowania, czy wysuszania farby. W ofercie posiadamy elektryczną opalarkę firmy LEISTER.

 • A22.Osuszacze powietrza

  Osuszacze powietrza służą do zredukowania poziomu wilgoci w pomieszczeniu. Doskonale "wyciągają" wodę ze ścian podczas prac budowlanych/remontowych. W ofercie posiadamy osuszacze firmy Ebac , Wacker .

 • A23.Piły stołowe (do drewna)

  Piły stolowe do drewna służą do cięcia cienkich kawałków drewna lub płyt OSB. Dzięki stołowi i solidnej podstawie zapewniają duży komfort pracy. W ofercie posiadamy piły firmy AVOLA, RYOBI.

 • A24.Podnośniki do płyt , żurawie

  Podnośnik do płyt znacznie ułatwia przenoszenie i ustawianie nieporęcznych płyt. Żuraw warsztatowy służy do przesuwania, ładowania, przenoszenia ciężkich obiektów na małej przestrzeni.

 • A25.Pojemniki , leje do betonu

  Pojemniki do betonu służą do przenoszenia mieszanki betonowej z miejsca wyrobu do miejsca gdzie docelowo beton będzie wykorzystywany.

 • A26.Pompy do wody

  Pompy do wody służą do wypompowania brudnej wody, zanieczyszczeń czy ścieków. Nadają się do pracy przy rowach, ściekach, szambie, bajorach i wykopach. W ofercie posiadamy pompy marki Wacker , Indux , Pumpex , Koshin .

 • A27.Przecinarki jezdne

  Przecinarki jezdne służą do nacinania, przecinania powierrzchni betonowych, żelbetonowych lub asfaltowych. Kiedy jest potrzeba zmodernizowania powierzchni betonowej lub asflatu - przecinarki są niezbędnym narzędziem. W ofercie posiadamy przecinarki firm Stihl , KGS , Norton-Clipper oraz Cedima .

   

 • A28.Przecinarki ręczne

  Przecinarki ręczne służą głównie do przecinania stali, cegieł lub betonu. Dzięki swoim małym gabarytom są bardzo poręczne, jednak nie są aż tak dokładne jak przecinarki jezdne. Ten sprzęt polecamy do mniejszych robót warsztatowych lub domowych. W ofercie posiadamy przecinarki ręczne firmy Makita i Sthil.

 • A29.Przecinarki stolikowe

  W ofercie posiadamy przecinarki stolikowe marki Cedima i Norton-Clipper .

 • A30.Przedłużacze , rozdzielnice 230 V i 400 V

  W ofercie posiadamy przedłużacze zarówno na 230V jak i przedłużacze "na siłę" wyposażony w gniazdo i wtyczkę 16A / 5. 

 • A31.Rusztowania , podesty

  Rusztowania przeznaczone są do pracy na wysokościach. W naszej ofercie posiadamy rusztowania aluminiowe - lekkie w transporcie i bardzo wytrzymałe o zasięgu około 8m. 

 • A32.Spawarki

  W ofercie posiadamy agregat spawarkowy - może służyć jako zwykły agregat prądotwórczy lub jako agregat spawarkowy, dzięki silnikowi spalinowemu możliwa jest praca w dowolnym miejscu. 

  Posiadamy również przenośną spawarkę inwentorową. Urządzenie dzięki małym gabarytom jest bardzo poręczne a dodatkowo świetnie spełnia swoją rolę jako spawarka. 

  Do każdego urządzenia wypożyczamy kable oraz maskę.

 • A34.Stopy wibracyjne (skoczki)

  Skoczki (stopy wibracyjne) służą do zagęszczania podłoża pod dalszą pracę nad nawierzchnią. Nadają się do ubijania żiru, piasku, gleby oraz twardszych podłoży jak beton czy asfalt. Dzięki stosunkowo wąskiej płycie dobrze nadają się do pracy w trudno dostępnych miejscach. W ofercie posiadamy stopy firmy Bomag oraz Wacker .

 • A36.Szlifierki - polerki do ścian i podłóg .

  Szlifierki do ścian i podłóg (żyrafy) bardzo ułatwiają prace remontowo-budowlane związane z tynkowaniem i wyrównywaniem ściany pod póżniejsze wykończenie. Dzięki długiemu ramieniu, maszyna sięga w trudno dostępne miejsca. W połączeniu z odkurzaczem pozwala na pracę bezpyłową.

 • A37.Walce

  Walce budowlane służą do zagęszczenia gruntu poprzez nacisk kół podczas jazdy. Niektóre z naszych walcy posiadają funkcję wibracji, dzięki czemu jeszcze lepiej spełniają swoją rolę. W ofercie posiadamy walce firmy Amman , Terex oraz Wacker .

 • A39.Wozidła , taczki

  Wozidła i taczki służą do transportowania materiałów. W oferie posiadamy tradycyjne taczki ręczne oraz spalinowe wozidło o ładowności 250kg.

 • A40.Zacieraczki

  Zacieraczki budowlane służą do wygładzenia powierzchni betonowej. Na suchym betonie doskonale sprawdzą się, żeby wyrównać małe niedoskonałości. W ofercie posiadamy zacieraczki firmy Norton-Clipper.

 • A41.Zagęszczarki

  Zagęszczarki służą do zagęszczenia powierzchni i przygotowania jej pod kolejne prace. Dzięki różnej wadze maszyn możemy je dostosować do różnych prac. Dodatkowo do zagęszczarek można przymocować matę silikonową dzięki której nie zniszczymy powierzchni (np. na kostke brukową). W ofercie posiadamy zagęszczarki od 60 kg do 500 kg, renomowanych firm tj. Wacker , Bomag , Lumag , Ammann , Belle , Weber , Dynapack .

 • A42.Zsypy do gruzu

  Zsypy budowlane do gruzu wykonane są z polietylenu PE-HD o dużej odporności na uszkodzenia. Zestaw elementów zasypowych zapewnia transport i usuwanie gruzu do pojemników ustawionych bezpośrednio pod remontowanym budynkiem umożliwiając bezpieczną rozbiórkę dachów lub murów na dużych wysokościach.

 • A43.Inne